İğne Oyası Yazma Modeli Yapılışı Anlatımlı

Merhaba hanımlar, yeni bir örgü ve el işi konusu ile sizlerleyiz. Konumuz iğne oyası yazma modeli yapılışı anlatımlı. Hanımların örmekten keyif aldıkları, diğer örgü modellerine göre biraz daha emek isteyen iğne oyası modelleri, siz hanımlar için elimizden geldiğince yeni paylaşımlar sunmaya çalışıyoruz. Bu konumuzda da gayet beyeneceğiniz çok güzel bir video ile anlatımlı olarak iğne oyası yazma modeli yapılışını paylaşacağız. İlk başta belirttiğim gibi diğer örgü işlerine göre zorluk seviyesi fazladır. Ancak özenerek yaptığınız zaman çok güzel el işlerine imza atmış olursunuz. Lafı daha fazla uzatmadan yazma modelimizin yapılışını anlatmaya geçelim.

Öncelikle kullanacağınız malzemelerin listesini paylaşalım;

Sevdiğiniz renkte bir oya ipliği kullanacaksınız.( Anlatımı yapılan videoda çiçekli, tek renk yazma kullanabilirsiniz.)

2 tane farklı renkten oya ipliği

Son olarak makas

Gelelim detaylara;

Bu iğne oyası modelinde alt ve üst kısım birbiri ile bağlantılı ilerliyor.

El sıklığı durumunu göze alarak zürafa sayısını kendiniz ayarlıyorsunuz.

İğne oyası iki kısımdan oluşuyor; çimen ve çiçekler.

Anlatımın geri kalanını detaylı olarak aşağıda video ile izleyebilir. Anlayamadığınız yerleri tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Artık sizde çok güzel iğne oyası yazma modeli yapabileceksiniz.

Paylaşımını yaptığım İğne Oyaları & Dantel Örnekleri youtube kanalına anlatımlarından ve paylaştığı bu emek dolu videodan dolayı teşekkür ederim.

Şimdiden ellerinize sağlık hanımlar. Elimizden geldiğince yeni ve faydalı konular paylaşmaya devam edeceğiz. Örgüişlerim sitemizi takip etmeye devam edin.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git