İlginç Lif Modelleri

LİF DÜNYASI

Bayanların el işleri konusunda ne kadar istekleri oldukları değişmeyen gerçeklerden biridir. Tabi ki her bayanın yapmaktan daha çok zevk aldığı bir el işi ürünü olmasına rağmen, her bayanın hayatında muhakkak denediği el işlerinden biri de liflerdir. Lif örmeyi başaramayan bayanların ise satın alarak sahip olmaktan vazgeçemedikleri bu ürünler her zaman göz önünde olacaktır. Bu kadar tercih edilir olması sebebi ile ilginç lif modelleri ile karşılaşmak da tabi ki mümkündür.

farkli-lif-modelleri

Her zaman kare lifler görülüyor ve yapılıyor olmasına rağmen son zamanlar da oldukça göz önüne gelen modellerden birisi kalp şeklinde tasarlanan lif modelleridir. Bu modeller hem az kişide olması tarafından tercih sebebiyken hem de göze değen bir etkisi vardır. Bu lifleri banyo süsü tarzında kullanmak hoş bir detay yakalanmasına sebep olacaktır.

Katlı çiçek modelleri şeklinde yapılan ilginç lif modelleri ile de çokça karşılaşılmaya başlanmıştır. Özellikle uyumlu renkler ile yakalanan bütünlük ile birlikte kullanılmaya kıyılamayacak modellerin gözler önüne serildiği bir gerçektir. Katlı çiçek modellerinde büyük bir yuvarlak lif katının üzerine ortalarından birbirlerine bağlı olacak şekilde bir küçük yuvarlak lif katı eklenecektir. Ayrıca orta kısma çiçek modelini vurgulamak adına minik bir yuvarlak lif katı ile tamamlanarak güzel bir model elde edilecektir.

farkli-lif-modeli

Yıldız şeklinde tasarlanarak hazırlanan lif modelleri de son zamanlarda dikkat çekenlerden olmaya başlamak ile birlikte bu modellerde işçiliğin önemi yadsınamaz bir gerçek olarak yer edinmektedir. Yıldız şeklini lif örgüsünde oturtmayı başarmanın zor olmasına rağmen, modeller ve örnekler dikkat ile incelendiğinde aslında her bayanın rahatlıkla uygulayacağı bir modeldir. Satın almaya gerek kalmaksızın her bayan kendi işçiliği ile buna sahip olabilecektir.

lif-modelleri

Son zamanlar da banyo liflerinin tercihi yerine farklı ürünlerin kullanılmaya başlanması nedeni ile ilginç lif modelleri konusu oldukça değerlenmiştir. Farklı ürünlerin kullanımı yerine liflerin kullanımına geri dönülmesinin sağlanması adına şık olmasının yanı sıra kullanışı rahat modellerinde göz önünde olduğunu unutmamak gerekir. Uzun liflerin farklı modellerle sunulmaya başlanması ise hem kullanım rahatlığını yansıtacak iken hem de ilginç örnekleri ile insanların tercih sebebi olmaya başlayacaktır.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git