Kibar Havlularla Her Gününüz Şık Ve Sevimli Olsun

Kullandığınız eşyaların her zaman şık ve kullanışlı olmasını istersiniz. Havluların kendi üzerine işleme kenarlık yapılabileceği gibi ekleme kenarlıklarda yapılabilir. Eskiden işleme ve tığ ile dantel yapımı daha yaygınken günümüzde farklı şık ve gösterişli havlu kenarları modelleri yapılmaktadır. Zevk ve beğeniye göre değişik ve sevimli havlu kenarı modelleri oluşturulmuştur. Bunlar tamamen kullanıcının ve bu işi yapan kişinin hayal ve tasarım gücüyle oluşturulurlar.

İğne-oyası-havlu-örnekleri-6

Tığ ile yapılan havlu kenarları zarif ve uzun süre kullanıma müsait oldukları için tercih edebilirsiniz. Tabi iğne oyası kenarlıklarda oldukça şık ve gösterişli kenarlıklar da mevcuttur. Sevimli havlu kenarlarınız olsun istersiniz. Çünkü misafirlerinize güzel bir sunum ve ağırlama yapmak isterken, kendinizi de şımartıp güzel şık ve havalı havluları kullanmak istersiniz. Havlu kenarı modellerinizin birde en sevimlileri vardır tabi. Öyle çok şaşalı gösterişli olmasa da insana mutluluk verecek şekilde sevimli ve tatlılardır. Bunları daha çok günlük kullanmak ta isteyebilirsiniz. Çünkü daha fazla göz önünde dursun ister çeyizlerde evlerinizde daha fazla sayıda yer vermek istersiniz. Sevimli ve tatlı oluşları da görecelidir tabi. Herkese göre bu değerler farklıdır tabi ki. Ortak özellikleri ise hem sade hem de daha çok kişinin beğenebileceği türden kibardırlar. En sevimli havlu kenarı modelleri size göre de farklıdır tabi. Ama size ev sevimli olarak seçtiklerimizi sunup beğenip sizin de sevimli, tatlı ve her daim kullanmak isteyeceğiniz modeller mutlaka olacaktır. Modeller dedik çünkü bir tanesini beğenin seçin demek haksızlık olabilir değil mi? Tabi ki böyle bir şey denilemez güzel modellerden bir kaçını da beğenebilirsiniz.

Mutfak-Havlu-Kenarı-Örnekleri

    Havlu kenarı modelleri bakıyorsanız, şık, gösterişli, en yeni modelleri bulup kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Hele ki sizin en sevimli havlu kenarı modellerinizi seçecekseniz modellerimize bakmadan geçmeyin. Hem şık ve gösterişli havlu kenarı modelleri içinden size en uygun ve sizi mutlu edip güzellikle güzel günlerde kullanacağınız havlu kenarlarını seçebilirsiniz. Bu sevimli havluların en güzel günlerinizde gözünüzün önünde ve elinizin altında bulunsun ve de size her gün değerli olduğunuzu anımsatsın istemez misiniz?

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git