Kurdeleli Bere Modelleri

Kışın aksesuar olarak vazgeçilmezi olduğumuz bereler yapımı kolay maliyeti ucuz kendi zevkimize göre ördüğümüz bereleri kurdele kullanarak şirin bir hale sokabiliriz. Kurdeleli bere modelleri hem spor kıyafetlerinizle hem de etek elbiselerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz modeldir. Eğlenip aynı zaman da vakit geçirmek için bu modeli de uygulayabilirsiniz. Örgü bereler soğuktan korurken hem de sizi şık gösterecek. Dışarıdan satın alacağınız berelerden daha uygun fiyata dilediğiniz gibi el emeğinizle örebilirsiniz. Daha kullanışlı ve daha dayanıklı olan örgü bereleri istediğiniz tarzdaki kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz. Berelerinize bir yeni model olarak da kurdele ekleyerek daha şık gözükmesini sağlayabilir daha tarz gözükebilirsiniz.

Kurdeleli renkli bere modelleri örgü konusunda fazla usta olmayan yeni başlayan bayanlar için de çok kolay bir şekilde örülebilecek modeldir. Bildiğiniz daha önceden yaptığınız modeldeki berelerinizden de sıkıldıysanız kurdele ekleyerek de yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Farklı farklı modellerde bereler örüp istediğiniz uyumu yakalayarak istediğiniz kurdeleyi kullanabilirsiniz. Berenizi örüp bitirdikten sonra kullanmaya başladığınız da gören arkadaşlarınız ve çevreniz mutlaka çok beğenecektir. Sevdiklerinize de bu berelerden tasarlayıp örebilirsiniz. Hoşlarına gitmesini sağlayacaktır.

Kurdeleli modelleri çeşitli aksesuarlarımızda görüyorduk modası geçmeyen bir şey. Berelerimize de çok yakışıyor. İster örgüden kurdele modeli yapıp beremize dikebiliriz isterseniz de kumaş kurdeleleri kullanabiliriz. Kumaş kurdelelerde isteğimiz renk ve istediğimiz kalınlıkta kullanabiliriz. Düz örgü olsun modelli örgü olsun tüm modellerde rahatlıkla uygulayabiliriz.

Kombinemizi bu kurdeleli bere modelleri ile tamamlayabiliriz. Soğuktan koruyan bizi daha güzel gösteren berelerimizden renk renk örüp kurdele ile süsleyebiliriz. Çarşıdan alacağınız bir bereye iki katı fiyat vermek yerine kendiniz daha ucuza mal edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak da hiç kimse de olmayan bereleri örebilir herkesin beğenisini toplayabilirsiniz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Kurdeleli Bere Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. nalan karpinar dedi ki:

    ELİNİZE SAĞLIL HEPSİ HARİKA OLMUŞ. KEŞKE YAPILIŞINI VE SAYILARINI VİDEO ŞEKLİNDE YAYINLASINIZ.

Sayfa başına git