Mekik Oyası Yazma Kenarı Örnekleri 2015

Mekik oyası yapılışı her ne kadar hanımlar için zahmet verici olsa da, ortaya çok güzel el işleri çıkmaktadır. Ayrı bir emek isteyen mekik oyaları, ince bir işçilik gerektiren örneklerdir. Mekik oyası yazma kenarı örneklerini incelediğimizde; her birinin gerçekten görülmeye değer, çok özel el işi modelleri olduğunu görmekteyiz.

2015 yılına özel en yeni mekik oyası yazma kenarlarına göz gezdirdiğimizde; karşımıza sayısız göz kamaştırıcı ve kullanılmaya değer örnekler çıkıyor. Mekik oyası yazma kenarlarında yaygın olarak tercih edilen örnekler ise; lale, gül gibi çiçek motifleri, geometrik şekiller çıkıyor. Sizler de el becerinize güveniyorsanız, en yeni mekik oyası yazma kenarı örneklerini hayata geçirebilir ve çocuklarınızın çeyiz sandığına bu özel el emeği yazmaları ekleyebilirisiniz.

Mekik oyası teknikleri ile birbirinden güzel tülbent, yemeni ve yazma kenarları yapabilirsiniz. Dolgulu mekik oyaları, tülbent ve yazma kenarlarından çok daha ihtişamlı görünen modellerdir. Bunun yanı sıra; çift mekik örnekleri de bir hayli dikkat çekici şıklıkta olmaktadır. Daha önce mekik oyası yapmayı denemediyseniz; özel olarak satılan mekik aleti ve beğendiğiniz örnekte bir naylon ip aldıktan sonra videolu anlatımlar ile mekik oyası örneklerini öğrenebilir veya yakınlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Hünerli hanımlar için derlediğimiz 2015’in en güzel mekik oyası yazma kenarı örnekleri yazımızın devamında sizleri bekliyor. Bu örneklere kendinizde bir şeyler katarak, yepyeni mekik oyaları örnekleri elde edebilirsiniz.

Mekik Oyası Yazma Kenarı Modelleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git