Nişan Yüzük Yastığı Modelleri

Düğün hazırlıkları hız kesmeden devam ederken, her şeyin mükemmel olmasını isteyen gelin ve damat tarafı, düğün için gerekli her detayı ince eleyip, sık dokurlar. Düğüne giden yolda belki de çiftlerin en çok heyecan duyacakları nişan gününde, sizler de her şeyin kusursuz ve göz kamaştırıcı görünmesini istiyorsanız, 2015 yılının en yeni ve en şık Nişan Yüzük Yastığı Modelleri sizler için bir arada.

Yüzük takı merasimi esnasında, yüzüklerin getirildiği nişan tepsisi kadar nişan yastığının da şık ve özel olması gerekir. Bu anlamlı günleri daha ihtişamlı hale getirmek isteyen gelin adayları için 2015 yılında çok özel ve farklı nişan yastığı modelleri yer alıyor. Fraklı konsept ve stil nişan yastıklarının yapılışı da bir hayli kolay ve eğlencelidir.

Nişan yastığını hazır almak yerine kendi tasarlayıp, işlemek isteyen gelin adayları; örnek süslemeleri inceleyerek fikir sahibi olabilirler. Son yıllarda yaygın olarak tercih edilen nişan yastıkları ise; saten kalpli yastıklar üzerine süslemeli modellerdir. Bu yastıkları kurdeleler, simler, inciler, pullar, tüller, boncuklar, çiçekler ve buna benzer çeşitli özel aksesuarlar ile süsleyerek, sizler de kendi nişan yastığınızı yapabilirsiniz.

Gelinlerde genelde beyaz ve krem renk, saten kumaş nişan yastığı seçimi yapmaktadır. Ancak son yıllarda farklı pastel tonlarında ve farklı kumaşlarda, vintage tarzı nişan yastıklarına da rastlamaktayız. Kanaviçe işlemeli, dantel güpürlü nişan yastıklarına ise, baş harflerinizi ve özel dekoratif motifler işleyebilirsiniz.

Nişan Yüzük Yastığı Modelleri Örnekleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git