Örgü bayan elbise modelleri

Elbise seven hanımlar, bugün size örgü türü ile yapılan bir model galerisi paylaşmak istiyorum. Eminim her birine bayılacaksınız. Özel kullanımlar dışında aynı zamanda gündelik kullanımlar için de çok güzel modeller aynı galeri kısmında göreceksiniz. Farklı bir tarz görünüm sağlayan örgü bayan elbise modelleri için birbirinden güzel modelleri seçmeniz bu paylaşım sayesinde mümkün olacak. Hepinizin zevkine uygun olan bir tarzı bu bölümde yakalamanız mümkün olacaktır.

orgu-bayan-elbise-modelleri

orgu-bayan-elbise-modelleri

Örgü bayan elbise modelleri için tığ kullanımlı motifli örnekler size çok güzel fikirler verecektir. Bu tığ modelleri içinde aynı zamanda farklı motif uygulamalı olanlarda var. Yaz ya da kış içinde aynı zamanda kullanabileceğiniz farklı amaçta örneklerde yer alıyor. Düz bir örgü üzerine sayede sırt ya da etek kenarları için motif kullanımı yapabilirsiniz. Ya da aynı şekilde sadece kollar için de farklı motif uygulamalarının hepsini bu bölümde yakalayabileceksiniz. Bu örgü elbise modelleri için kemer ya da farklı kullanımda örnekler de olacaktır. İçine astar giyerek kısa kollu olan çiçek ya da bitki motifli olanlar neredeyse bir düğün ya da nişan kıyafeti görünümünde olacaktır.

Örgü bayan elbise modelleri içinde dar uzun ya da kısa kullanımlar olacaktır. Aynı zamanda üst beden dar ve etek kısmı bol inen diz boyunda elbise örgü bayan modelleri de yer alıyor. Burgu, Selanik, haroşa, saç modelleri, su damlası gibi kışlık el örgüsü modeller içinde harikalar yaratabilirsiniz. Yaz ve ilkbahar içinde nefis modeller bu bölümde yer alıyor. Kare ya da tek parça tığ işi motifli modeller içinde enfes görüneceğinizi şimdiden tahmin ediyorum.  Sırt ve boyun kısmı için dekolte örgü bayan elbise modelleri içinde çok güzel ve sıra dışı duruyor.

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git