Örgü Bebek Şapka Modelleri

Küçük meleklerde en sevdiğim olay şapka olayıdır. Şapkaların içinde öyle tatlı ve şirin bir hal alıyorlar ki inanılmaz. Meleklerimizin şirin hallerine birde eğlnecli şapka modelleri taktığınızda müthiş şirin oluyorlar. Hayal gücünüzü ve bebeğiniz sevdiği figürlerle birçok örgü bebek şapka modelleri tasarlayabilirsiniz. Öylesine sınırsız modellerle tasarımlar yarabilirsiniz ki yeter ki içinizdeki çocuğu ortaya çıkarın. Özellikle de hayvan figürlü olan şapkalara bayılıyorum, onların içinde meleklerimiz çok ama çok şirin görünüyorlar. Tabii ki sadece hayvan figürlü şapkalar yapmayabilirsiniz, isterseniz hatta kokoş şapkalar işleyebilirsiniz ya da sade modeller yapabilirsiniz. Erkek prenslerimize de uygun çok şık ve şirin şapka modelleri örebilirsiniz.

Akıllı iplerle, düz renk iplere istediğiniz gibi de süs ekleyebilirsiniz. Çiçeklerle, fiyonklarla, ponponlarla, sakallı iplerle dilediğiniz şekilde süsleyin içinizdeki çocuğu öyle bir konuşturun ki herkes sizin maharetinizi konuşsun. Unutmayın ki şapkaları örenkli yapmanız çok mühim değil önemli olan şapkaların üstlerine yapacağınız süslemelerdir. Güzellikler her zaman detaylarda gizlidir. Kız bebek sahibi olan anneler kızlarıyla birlikte aynı şapka modellini takabilirler ve böylece çok şık ve hoş bir görünüm elde etmiş olurlar. Erkek bebek sahibi olan anneler ise minik prense yaptıkları şapkanın aynından birde babaya yapsınlar biraz da onlar takım olarak gezsinler.

Şapkaları tasarlarken hırka ve patik modellerini de tasarlayabilirsiniz böylece tam takım olmuş olur veya eldiven ve atkı. Hatta eğer şapka ayrı atkı ayrı sevmiyor benim bebeğim diyorsanız o zaman da şapkayla atkıyı birlikte örün. Atkıyı bağladığınız da şapkayı da çıkartma gibi bir şansları kalmaz sizde dışarda soğukta veya rüzgarlı havalarda şapkayı çıkaracak korkusu yaşamazsınız. Film kullanarak da kep tarzı şapkalar da örebilirsiniz arkadan da da atkıyı tutturduğunuzda çok farklı bir tarz elde etmiş olursunuz. Örgü bebek şapka modelleri sizler için galerimizde. Büyütmek için üstüne tıklayabilirsiniz.

Örgü bebek şapka modelleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git