Örgü Bebek Takımları

Bebeğinizin en iyi kıyafetler içinde olmasını istediğinize şüphe yok. Bunun için hazır kıyafetten çok el emeğiyle oluşturulan kıyafetler ya da takımlar rağbet görmekte. Sizin için anlamı aşikâr olan bebeğinize yapacağınız modeller, hem çok değerli hem de çok özel. Onlarca model arasında kararsızlık yaşamanız son derece normal. En azından her şeyi kullanmasını istediğiniz bebeğinize yapacağınız örgülerde, takımları tercih etmeniz konusunda tereddüt yaşamamanız sizin için iyi. Seçimlerinizi kolaylaştırmak adına sizin için en farklı modelleri derledik. İşte birbirinden güzel örgü bebek takımları modelleri:

orgu-bebek-takımı-tulumu

Havuçtan esinlenerek yapılmış olan bu takımı sevimli bulmamak neredeyse imkânsız. Dört parçadan oluşan bu takım, sıraladığımız modeller arasında en orijinal örgü bebek takımı denilebilir.

orgu-bebek-takimi-sari-beyaz

Bebeklerin dışarıda giyebileceği bu takım da üç parçadan oluşacak şekilde tasarlanmış. Ceplerine ve ayakkabılara yapılan işlemelerle takıma renk katılmış.  Hırkadan birkaç ton koyu düğmeler ise çok güzel bir hava yakalamış  takımla.

 

orgu-bebek-takimi-pembe

Bu örgü bebek takımı yapılışı itibariyle biraz zahmetli olsa da ortaya çıkan sonuçtan, verilen emeklere değeceğini söyleyebiliriz. Çilekten esinlenerek yapılmış olan bu takımda, beyaz papatyalar kullanılarak orijinal bir parçaya imza atılmış.

Yapımı son derece basit olan bu takım, işleyeceğiniz desenlerle zenginleşip güzelleşecek.

Cıvıl cıvıl renkler arasında seçilen maviyle, dört parçalık bir takım oluşturulmuş. En büyük esprisi, kullanılan kurdelesi olan bu takım, son derece şık ve sevimli.

Yine bebeğinize dışarıda giydirebileceğiniz hırka, şapka ve çoraplarda oluşan harika bir takım… Kız çocuklarınızı bir nevi pamuklara saracaksınız ve onları sıcacık tutacak bu örgüler.

Sarıyla beyazın mükemmel uyumu bu takımda da yakalanmış. Hırkanın diğer parçalardan farklı olarak tek renk yapılması çok isabetli olmuş ve takımı tek düzelikten kurtarmış.

Tartışmasız en çok parçanın bulunduğu takım, bu takım. Etekten hırkaya, yelekten ayakkabıya, şapkadan saç bandına kadar her şeyi düşünülmüş ve ona göre tasarlanmış bir takım… Aynı renk kullanılmasına rağmen farklı işlemeler kullanılmış parçalarda. Farklı modellerin bu takımda bir araya getirilmesi, fazlasıyla isabetli olmuş.

Rengi ve kullanılan kurdelesi ile fark yaratan bu takımda, ekstradan eldiven de bulunmakta.

Beyaz hırka ve şapkaya yapılan sarı desen işlemeleri, şapka ucu, ayakkabı bağcıkları ve hırkanın kollarındaki iplerle uyum içinde… Birbirinden güzel örgü bebek takımı modelleri resim galerimiz sizlerle…


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Örgü Bebek Takımları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Nermin dedi ki:

    Pembe takımın fiyatını öğrenmek istiyorum

  2. Nermin dedi ki:

    Renk çeşidi var mı

Sayfa başına git