Örgü Bebek Tulumu Modelleri

Annelerin çok eskilerden beri tercih ettiği bir örgü modeli olan tulum, bu günlerde yine oldukça rövanşta. En çok tercih edilmesinin nedeni ise oldukça kolay kullanılması ve şık durmasından. Hazır modelleri oldukça dikkat çekici ancak piyasa çok pahalı olan örgü bebek tulumu modelleri bu siteden temin edebilirsiniz. Kendiniz de yapabilir ve uygulama için örnekleri bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Yeni modellere sizde sahip olabilirsiniz. Eğer yeni anne olmak üzereyseniz ya da annene, babaanne birbirinden farklı bu modeller size hayrete düşürecek. 2016-2017 için kendinize ayrıca farklı kombinde oluşturmanız mümkün. Rengârenk seçimlerinizden bebeğinize cinsi her ne olursa olsun modeller seçebilirsiniz. Tulum örmek istiyorsanız önce rengine ve hangi model bebeğiniz için kullanışlı olur bunu secim. Eğer bebeğiniz için süper kahramanlar yaratmak istiyorsanız desenli modellerimizde bu bölümde bulunmaktadır. Sade ama şık örgü tipleri için de ayrıca modeller mevcuttur.

Özellikle kışın sıcacık bir ortamda bebeklerimizi korumak istiyorsanız battaniye ve farklı giysi modelli olanları da mevcut olduğunu görebilirsiniz. Kız ya da erkek bebekler için de ayrı ayrı çeşitler hayal gücünüzü ortaya çıkartmanızı sağlayacaktır. Unisex olarak kullanabileceğiniz örgü bebek tulum modelleri arasında paltolun şeklinde olanları vardır. Bebeğiniz kız ise etek kısmı olan tulum da örgü modelleri arasında bulabilirsin. Sezon olarak hiç değişmeyecek tarzlar bulunurken bunların arasında özellikle; selanik, yıldız, iki farklı model bir arada olanlar gibi çeşitleri sıralayabiliriz. Şapkalı tulum modelleri dışında, askılı olanları, yarım ve tam kollu olanların dışında şort tarzında olanlarda vardır. Süsleme için ise boncuk, inci ve kurdele gibi renkli, eğlenceli şekle dönüştürülmesi de mümkün olacaktır.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git