Örgü Bebek Yelek-Havlu Kenarı-Şapka Modelleri

Örgü bebek yelek modelleri anne adayları ve yeni anne olan bayanlar tarafında çok talep görmektedir. Yeni doğacak bebeğe hazırlanan ilk hoş geldin hediyelerindendir. Bebeklere yelek giydirmek mevsim fark etmeksizin bir gelenek haline gelmiştir. Bu nedenle birçok farklı modelde bebek yelekleri üretilmektedir. Hemen hemen her modele de modelin özelliklerinden hareketle bir isim konulmaktadır. Sayılması zor miktarda örgü bebek yeleği modeli mevcuttur.

Örgü sektörünün bir başka kolu da örgü şapkalardır. Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarları arasında yerlerini almaktadırlar. Çok sayıda örgü şapka modellerine ulaşmak mümkündür. Her bir model farklı tasarım ve hoş motifler ile donatılmıştır. Tabi düz renk ve desenli örgü şapkalar da mevcuttur.

Havlu kenarları yıllardır çeşitli örgü modelleri ile donatılmaktadır. Tabi yılların ilerlemesi ile aralarına yeni motifler ve dolayısıyla yeni modeller katılmıştır. Farklı renk ve farklı desenlerde örgü havlu kenarı örgüsü bulmak mümkündür. Birçoğu tığ kullanılarak yapılmaktadır. Göz alıcı biçimde örülen modellerdir. Gösterişli görünümleri ile örgü seven hanımların beğenilerini toplamaktadır. Dolayıyla da çok fazla tercih edilmektedir.

Örgü bebek yelek modelleri örnekleri

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git