Örgü Çanta Modelleri

Bugün sizlere örgü çanta modelleri hakkında paylaşımda bulunacağım. Çanta hanımların en güzel aksesuarıdır. Aslında giydiğiniz kıyafet içinde önemlidir. Duruşunuz ve tarzınızı belli eder, gösterir. Bu vesile ile yola çıkarak çanta kullanımda alternatiflerden yola çıkmak istedik.

Örgü çanta modelleri bu galeri de geniş yer verdik. Arzu ettiğiniz model ve tarzda kullanım içinde seçenekler oluşturduk. Renkler, stiller ve örgü örnekleri ayrı bir hava katıyor her bir bayan örgü çanta modeline.  Genç hanımlar okula giderken, sosyal hayatınızda, tatil için de kullanabileceğiniz örgü bayan çanta modellerini bu bölümde bulacaksınız. Evde zaman geçiren hanımefendiler ise örgü meraklısıysanız bu örgü örneklerini denemek isteyeceğinizden eminim.

Hangi tarz çanta modeli tercih ederseniz bu uygunlukta örgü bayan çanta örnekleri yer alıyor. Hasır, düz örgü, saplı modeller, cüzdan örgü modelleri, plaj çantaları, bez çanta stilinde olanlar derken birçok çanta stili ilginizi çekecektir. Renk konusunda oldukça serbestsiniz. Arzu ettiğiniz dönem ya da mevsim için renk ve örgü iplerinizi seçebilirsiniz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git