Bu Örgü Modelleri Çok Konuşulacak

Şık ve moda örgü modelleri elde etmek oldukça güçtür. Örgü denince akla demode olmuş, artık tercih edilmeyen olarak düşünülse de son zamanlarda yükselen örgü modası bu düşünceyi kırmak için var olmuştur. İsterseniz tığ ile triko yazlık modeller elde edersiniz isterseniz de şişle klasik modellerle şıklığı yakalayabilirsiniz. şiş ile lastik yapılarak üzerine tığ ile modeller yapılan örgü bluzlar baharda üzerinizden çıkartmayacağınız favori kıyafetiniz olacak.

dantel-detayli-bluz

Çiçek motifleri ile süslenmiş ve ya şık bir balık sırtı modeli kullanarak örgü modelleri elde edebilirsiniz. Yaza yaklaştığımız bu zamanlarda rengarenk ve çeşitli desenlerde farklı örgü tasarımları ile göz kamaştıracaksınız. El emeği örgü modeller öyle birkaç kere kullanılıp kenara atılmaz çünkü onda bir uğraş, bir alın teri vardır. Bu yüzden uzun süre kullanılmaktadır. Bu sezondaki örgü modelleri diğer sezonlara nazaran öyle modeller var ki modası üzerinden yıllar geçse de bitmeyecek. Emek verildiği için değil sürekli giyildiği için çöpe gitmeyecek. Her geçen sene yeni modeller çıksa da bu yıl klasik modelleri bir kenara bırakarak çok konuşulacak bir numara örgü modelleriyle modanın tam göbeğinde olacaksınız. En çok kullanılan örgü çeşidi şallardır, hem kışın kalın hem de baharda ince şallar sizi şıklık ve sıcaklıkla buluşturur. Üçgen şalları kabanınızın üzerine sırtınızda kullanabilir, dikdörtgen şalları da kıvırıp boynunuza takabilirsiniz.

renkli-ucgen-orgu-sal-modeli

Her sezonda her mevsimde örgü modellerinden örnekler bulunur. Örgünün mevsimi yoktur, yazın bikinilerin üzerine tığ ile örülmüş pareolar plajda yürürken bile ayrı bir şıklık katar. Baharda ise, montlar yerine örgü istediğiniz renk ve desende öreceğiniz pançolarınız örmesi kolay, mont almaktan da kurtaran bir modeldir. Her sene yeni modelleri çıkan hırkalar ise tişörtlerinizin üzerine oldukça uyumlu olur. Hırkaların bir avantajı da ince iplerle örülür ve sizi bunaltmaz. İstediğiniz uzunlukta ve istediğiniz modelde hırka örebilirsiniz, bu konuda özgürsünüz. Böylelikle her sezonda çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ördükten sonra tığ yardımı ile üzerine çiçek ve ya şık armalardan bir moda esintisi yaratmak sizin tercihiniz. Hem şık hem de evde kolaylıkla yapabileceğiniz, çok vaktinizi almayan örgü modelleri için sayfamıza bir göz atın.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git