Örgü Patik Modelleri

Pek çok bayanın hobi olarak yaptığı örgü örmek son zamanlarda oldukça yaygınlaşması ile birlikte örgü patik modelleri için sayfamızda yararlı pek çok yararlı modele yer vermekteyiz.

Renkli örgü patik modelleri arasından sizler için seçtiğimiz örneği bu yazımızda sizler ile paylaşacağız. Öncelik ile patiğinizi şiş ya da tığ kullanarak örebilirsiniz. Biz tığ tercihini yaparak ayak numaranızı ölçüp zinciri bu şekilde atıyoruz. 37 numara ise 37 zincir çekip bir sıra atlayıp ikinci sıradan başlayarak sık trabzan yapıyoruz. Ardından sıranın sonuna geldiğimizde son ilmeğe iki kere sık trabzan yapıp kaldığımız yerden örmeye devam ediyoruz ve bu şekilde patiğimizin al tabanını oluşturuyoruz. Ardından bilek kısmına geçerek istediğimiz uzunlukta örmeye devam edip patiğimizi bitiriyoruz. Ardından aynı şekilde ikinci patiğimizi de örüp üzerine farklı materyaller kullanarak süslüyoruz.

Sayfamızın amacı bayanların örgü modeli bulmasını kolaylaştırmak ve aynı zamanda bir birinden farklı modelleri sizler ile paylaşmaktır.

Örgü Patik Modelleri Örnekleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git