Örgü Penye İpten Paspas Modelleri

Örgü el penye ipten paspas modelleri ev tekstilinde oldukça trend olmaya başladı. Penye iplikten günümüzde birçok ürün oluşturmak mümkündür. Bugün de penye işlerin arasından bu kullanım tipinden bahsedeceğiz. Evlerin dekoruna yenilik arayanlar için de oldukça etkili olacaktır.

Kendi dekorunu oluşturmak isteyenler ve doğallıktan hoşlananlar içinde ilginç olacaktır. El emeği işlerde öncü olmaya çalışılan bu dönemde gidişat natürel o

lmaktan yana olmak…Penye işlerde paspas modelleri üretmek çok trend…Piyasa da bulunan hazır paspaslara alternatif oluşturması adına güzel etkiler oluşturacaktır. Renkler ve desenler konusunda ise galeri bölümünden faydalanmanız mümkündür. Kaliteli mal bulmak bezen ev tekstilinde zor oluyor. Var olanlarda ateşten gömlek gibi oldukça pahalı, bu açıdan el örgü sanatı nefis bir oluşum meydana getiriyor. Tığ ile de yapılan penye iplikten modeller dışında aynı zamanda şiş ile de yapılanlar var.

Örgü örnekleri içinde şekilleri istediğiniz

gibi belirlemeniz de mümkün. Yuvarlak halkalar, geometrik desenler, çiçek motifleri ya da bitki motifleri bu galeri penye paspas modelleri içinde yer alıyor.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git