Örgü Sabunluk Modelleri 2015

Ev hanımlarının boş zamanlarını değerlendirmek için hobi olarak ilgilendikleri örgü modelleri, aynı zamanda keyifli vakit geçirmelerini de sağlar. Bu yazımızda okuyucularımız için en güzel örgü sabunluk modellerini paylaşacağız. Yeni örgü sabunlukları sizler de kısa sürede yapabilir ve banyonuzda bu el işi sabunlukları kullanabilirsiniz.

Örgü sabunluk örneklerinin yapılışı bir hayli basittir. Çok kısa sürede örebileceğiniz bu sabunlukları genç kızların çeyizlerine koyabilir ve aynı zamanda sevdiklerinize de ev gezmesine giderken götürebilirsiniz.

El emeğini ev dekorasyonuna ve süslemelerine de yansıtmak isteyen ev hanımları, en yeni örgü sabunluk modellerinden işe koyulabilirler. El emeği, göz nuru olarak hazırlanan bu şık örgü örneklerini, her aile bireyi için ayrı ayrı renklerde ve modellerde örebilirsiniz.

Örgü sabunluk modelleri arasında en popüler olanları, hiç kuşkusuz lif örgü modellerdir. Lif örgü yapılışı oldukça basit olduğu için, pek fazla zamanınızı da almaz. Yine, tığ işi el örgüsü sabunluk çeşitlerini de deneyebilir ve ortaya rengarenk sabunluk modelleri çıkarabilirsiniz.

Örgü sabunluk yapılışına başlamadan önce, rengarenk ipler seçebilirsiniz. Hatta bu sabunlukların üzerine çiçek motifleri işleyerek daha şık bir hale getirebilirsiniz. Bu sabunluklar çoğunlukla dikdörtgen şeklinde örülür ve yanları birleştirildikten sonra, üst kısmına kurdele ve örgü ipi takılarak, büzülür.

Normal sabun için örgü örneklerinin yanı sıra; sıvı sabunlar ve deterjanlar için de çok şık örgü örnekleri mevcuttur.

Örgü Sabunluk Modelleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git