Örgü Şal Modelleri

Bu bölümde hanımlar, geleneksel şal örgü modellerimiz arasından farklı kullanımları size tanıtacağım. Şalların kullanımı ve uygulanması için farklı öneriler bulunmaktan keyif alacağım. Eminim sizde uygulamaktan mutluluk duyacaksınız. Şal örgü modelleri bence vazgeçilmezdir. Her sezon başladığında en yeni trendleri tek tek takip ederim. Bu dönem neler meşhur? hangi kullanımlar var? Popüler renkler ya da süsler neler? gibi sürekli arayışım hem kendim hem de sizin için devam ediyor. El örgüsü şal örnekleri arasında klasik kullanım ve uygulamalar dışında bambaşka keşiflerde beni heyecanlandırıyor.

İsterseniz örgü şal modelleri uçuna farklı püskül modelleri ya da tığ işi yapılan motifler, aksesuar kullanımların hepsi birer farklılık yaratıyor. Galeri de gezinirken kendinizi bir şal dünyasında hissedeceksiniz. 2017 yılının en trend örgü şal modellerini burada bulmanız mümkün olacak.

 

Giyim tarzınız her ne olursa olsun, bu şal örgü modelleri arasından kendinize uygun olanı bulacaksınız. Yeni moda renkler ve yün tipleri de size ayrıca fikir verecektir. Kıyafetlerinize nasıl kombinler yapabileceğinizi bu sayede görebileceksiniz. Tek renk kullanımlar, çift renk yün ipler içinde nefis modelleri bir arada görebilmeniz mümkün olacak. Dış giyim içinde yün çeşidini siz belirleyin; kalın ya da ince kaşmir ya da pamuk olanlar da istediğiniz hafiflikte ya da dokuda şal örgü modellerine ulaşmanızda yardımcı olacaktır… Özellikle 2017 el örgüsü şal modelleri arasında sık sık şu kullanımlara denk geldim; panço şeklinde kullanımlar, Kızılderili modası, İskoç tarzı kullanımlar, paralel farklı renklerde kullanımlar, saç örgü çeşitleri, tığ işi İspanyol tarzında çiçek motifli şallar, hırka görünümde olan el örgüsü şal örnekleri yanı sıra tığ ile şiş modellerin birbirine kombine yapıldığını da gördüm ve sizinle paylaşıyorum.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git