Örgü Sepet Modelleri

Evlerimizde çok amaçlı olarak kullandığımız dekoratif ve çok amaçlı sepetlerin hazır olarak satılanları olduğu gibi son zamanlarda el emeği, el örgüsü ile yapılan modelleri de oldukça fazla ilgi görmeye başlamıştır.

  Örgü sepetler bayanlar tarafından oldukça fazlasıyla rağbet görmeye başlamış bunun üzerine de birçok model ve örneği ortaya çıkmıştır.

  Örgü sepet modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Kalın penye ve hasır iplikler ile örülenler olduğu gibi aynı zamanda ince iplikler ile dantel motifli yapılan sepet modelleri de vardır. Dantel motif ve formlu olarak yapılan örgü sepetlerin şık ve düzgün durması için kolalanmaktadır.

Örgü sepetlerinizi evinizin birçok alanında hem görsel olarak dekoratif amaçlı kullanabilir ve ihtiyacınıza yönelik olarak da kullanabilirsiniz. Yatak odalarınızda takı, toka, aksesuarlarınızı yerleştirebilir, mutfağınızda ise ekmek sepeti olarak yapabilirsiniz. Bunun dışında ise banyolarınızda havlu sepeti olarak kullanabilir veya hobi malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz. Örgü sepet örnekleri son zamanlarda kapaklı olarak da yapılmaktadır. Sizlerde birçok model arasından dilediğinizi seçerek yapabilirsiniz.

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git