Örgü Teknikleri

Örgü örmek bayanların en vazgeçilmez hobilerinden biri olarak bilinmektedir. Fakat örgü örmeye yeni başlayanlar için örgü teknikleri ile ilgili bilgi sahibi olmak ve püf noktalarını bilmek gerekmektedir. Dolayısı ile birlikte püf noktası bilinen örgü daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yapılmasına olanak sunmaktadır.

Örgü örerek aklınıza ne geliyorsa yapmanız mümkündür. Bunlardan biri kız bebek örgü modelleri ile birlikte daha bir çok model yer almaktadır. Bebeklerinize battaniye, şapka, hırka, yelek, etek hatta pantolon ile birlikte daha bir çok eşyayı yapmanız mümkündür. Örneğin; kız bebeklerinize örgü teknikleriyle saç tokaları bile örmeniz ve aynı zamanda oynadıkları oyuncakları bile yapmanız mümkündür. Örgüye yeni başlayanlar için en iyi teknik amigurumidir. Bu teknik ile birlikte ev aksesuarlarınızı bile örebilirsiniz. Bu bakımdan el emeği göz nuru ile ev aksesuarlarınız da tamamlanmış olur.

Amigurumi ile örgü çanta modelleri ve örgü teknikleri kendinizin tasarlayarak yapmanız mümkün olup, aynı zamanda örgü örerek ihtiyacınız olan eşyaları temin ettiğiniz gibi geçiminizi de sağlayabilirsiniz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git