Örgü Televizyon Battaniye Modelleri

Kışın bir efsane gibidir, evde yapılan örgüler. Bana her zaman sıcaklık ve samimiyet hissi uyandırır. Sanırım bir gelenek ya da alışkanlık olduğundandır. Bir de sevdiklerin için sımsıcak bir hediye olduğunu düşünün, son derece keyifli olmuyor mu? Evler için kış dekorasyonunda ne yapabiliriz diye aklımdan geçirirken sizler ile tatlı bir paylaşımda bulunmaya karar verdim. Örgü malum artık dış piyasa da oldukça popüler oldu. Uzun yıllardır 70’lerin modasına doğru bir kayış var.

Bu vesile ile ev tekstiline de el atan sektör, el örgü yapımı işleri satışa sunmaya başladı. Makine ile yapılan günümüzdeki bu örgü tiplerinin aslında hepsi birer sanat ve bu sanat tabii ki el becerisi üzerinden geliştir. Gelin bugün evde kullanılmak üzere örgü televizyon battaniye modellerine bakalım. Birbirinden güzel bu battaniye örgü modellerini görünce dayanamayacağınızdan emimim. Hiç üzülmeyin herkesin becerisine uygun örgü battaniye modelleri bu kısımda yer alıyor. Tek örgü ya da parçaların birleştiği modeller arasında size en uygun olanı seçmek çok kolay olacak. Tek renk, renkli, tek motif, birden fazla motifli örgü battaniye modelleri, kare modeller, Kızılderili ya da İskoç tarzında battaniye örnekleri derken kendinizi bu bölümden alamayacaksınız.

Örgü televizyon battaniye modelleri arasında; şiş ile yapılan modellerin yanında tığ ile de yapılanlar var. En yeni ve trend örgü  battaniye motiflerinin hepsini görebilmeniz için aynı galeride toparladık. Piyasa da bulunan battaniye modellerinden hiçbir farkı olmadığı gibi bambaşka örgü battaniye örneklerini de buradan edinmeniz mümkün olacak.  Kare ya da dikdörtgen örgü battaniye modelleri için nasıl renkler ve yün çeşitleri kullanabileceğinizi de bu bölümde göreceksiniz.

 

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git