Penye İpten Ayçiçeği Paspas Yapımı

Görüntüsü açısından harika olan penye ip paspas yapılışını sizlere anlatacağım. Modeli penye ipler ile de örmeniz mümkün. Ancak çevrenizde penye ip bulamadığınız durumda eski tişörtten penye ip yaparak bununla da tekrar tişört örebilirsiniz.

İlk olarak resme bakmış olduğunuzda zor olarak görünebilir. Fakat şemayı takip ederek rahat bir şekilde örmeniz mümkün. Şemada görüldüğü gibi ipleri yürüterek oluşturabilirsiniz. Bu uygulanacak teknik ile de örgünün arka kısmı güzel görünümde olacaktır. Modelin yapılışında ilk olarak kahverengi kısmı yapıyoruz. Daha sonra yeşil ve sarı kısmı aynı anda şemada görüldüğü gibi örüyoruz. Beyaz kısmı ise ipi modele ekleme yaparak örmeyi sürdürüyoruz.

penye-ipten-aycicegi-paspas-yapimi-mimuu-com

Yuvarlak penye ip paspas payımı bitmiş olduğunda evin her alanında gönül rahatlığı ile kullanım yapabilirsiniz. Diğer farklı renklerle de uygulayabilirsiniz. Penye ipten örgü modelleri ile şuanda ev bütçesine katkıda bulunmak adına örerek satışını yapan birden fazla bayan vardır. Sizde farklı modeller arayışındaysanız sizin için gerçekten güzel bir örnek olacak.

 

penye-ipten-aycicegi-paspas-yapimi-mimuu-com-2 penye-ipten-aycicegi-paspas-yapimi-mimuu-com-3


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git