Salaş Örgü Yelek Modeli

Salaş örgü yelek modeli, ne kadar zaman geçse ve buna bağlı teknoloji ilerlese de bayanların asla vazgeçemeyeceği iş ve uğraşlar arasında. Meşgul olmaktan ziyade işe yarar şeyler ortaya çıkarmak ve bunu birisinin beğenisine sunmak ayrı bir keyif ve tattır hiç şüphesiz. Hazır alınan parçalarda ‘rengini beğenseniz modelini beğenmezsiniz modeli hoşunuza gitse rengi pek size uygun olmaz’ gibi sorunla ile karşılaşabilirsiniz ancak el yapımı işlerde asla böyle olmaz.
salas-orgu-nasil-modellenir

Trende uygun ya da her an rahat

Ortaya çıkartacağınız modeli kendiniz belirlemeniz bu işin kuşkusuz en güzel yanı duruma göre şık bir kazak örebileceğiniz gibi günlük kullanım içinde rahat örgü işleri yapabilirsiniz. Bu yazımızda size günlük kullanabileceğiniz ve sizi her an rahat hissettirecek salaş örgü yelek modelini örneklendireceğiz.

salas-orgu-yelek-modelleri

 Hem günlük kullanım için hem şık kıyafet tamamlayıcısı

Salaş dediğimize bakmayın trendler artık rahatlıktan yana. En salaş halde nasıl şık olunur artık bu yönde kombinler yapılıyor. Uzun bir elbisenin üzerine yine aynı uzunlukta örgü yeleğin nasıl duracağını hiç düşündünüz mü? Ya da dökümlü ekru bir bluzun üzerine toprak renginde örülmüş bir yeleği? Bu saydıklarımızın her biri oldukça rahat ama aynı zamanda sizi şık gösteren kıyafetler. Yelek olması da başlayacağınız işinizi kısa zamanda bitirmenizi sağlıyor.

salas-orgu-modelleme

Her bedene ve tarza uygun

Salaş olması sebebi ile her tarza uygun olduğu gibi her bedene de aynı ölçüde uygun olan salaş yelekler özellikle kilosundan şikayet eden bayanların en çok keyif alarak ve içinde kendini son derece rahat hissederek giydikleri parça. Örme işi de son derece kolay ve rahattır. Uygulanması gereken püf nokta ise ipliği normalden biraz daha fazla harcayıp geniş ebatlı bir örgü işi ortaya çıkarmak.

salas-orgu-hirkalar


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git