Siyah Dantel Güpürlü Havlu Kenarı Örnekleri

Bu yazımızda okuyucularımıza siyah dantel güpürlü havlu kenarı örneklerinden bahsedeceğiz. Çeyiz hazırlığı yapan ev hanımı ve genç kızlar; bu yeni ve çok özel siyah güpür dantelli havlu kenarı modelleri ile çeyizlerine renk katabilirler.

2015 yılı çeyiz trendlerine göz gezdirdiğimizde; havlu kenarı modellerinde dantel ve güpür işlemelerinin yoğun olarak kullanıldığını görmekteyiz. El emeği ile işlenen bu dantelli ve güpürlü işlemeleri en güzel havlu modellerine işleyerek, son derece şık bir çeyizlik havlu elde edebilirsiniz.

El yapımı havlu modelleri arasında son yılların yükselen trendi olan dantelli güpürlü işlemeler arasında bayanların tercih ettikleri genelde Fransız danteli olmaktadır. Renk seçiminde ise; daha çok siyah renk tercih edilmektedir. Siyah dantelli ve güpürler beyaz havlu üzerinde çok daha göz kamaştırıcı göründüğü için bu rengi bayanlara öneriyoruz. Tabi, tercihe göre farklı renk havlular ile farklı tonlarda dantel ve güpür kombinleri de yapabilirsiniz.

Evde yeni bir havlu kenarına başlamayı düşünüyorsanız, siyah beyaz bir şıklık sunan dantelli ve güpürlü havlu kenarı örneklerinden başlamanızda yarar var. Oldukça gösterişli bir görünüm sunan bu havlu kenarlarını genç kızların söz ve çeyiz bohçalarına, çeyizliklerine koyabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Banyo veya mutfağınızda kullanabileceğiniz bu örnekler, her gelen misafirlern dikkatini çekecektir ve sizden örneğini almak isteyeceklerdir.

Siyah dantelli güpürlü havlu kenarı için ihtiyacınız olanlar; bir adet havlu, hazır satılan renkli danteller ve isteğe göre boncuk ve pullardır. Ardından aldığınız danteli havlunun üzerine işleyebilir ve boncuklar ile süsleyebilirsiniz.

Güpürlü havlu kenarı örnekleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git