Size Özel Çeyiz Setleri

Her genç kızın hayallerinden birisi de sevdiği kişi ile evlenmektir. Kendi ailesini kurmak ve kendine ait bir evde yaşamak en büyük arzularından biridir genç kızların. Evlenmeye ve beraber bir yola çıkmaya karar veren genç çiftlerin, yaklaşan düğün dönemlerinde en büyük stresleri ise ev kurma çabalarıdır. Sürekli alışveriş yapılması ev için olmasının yanı sıra bir de çeyiz için olacaktır. Kız anneleri her ne kadar çok önceden çeyiz hazırlıklarına başlamış olsalar da değişen zaman ve yenilenen tasarımlar ile alışveriş ve değişim kaçınılmaz olacaktır. Bu aşama da size özel çeyiz setleri hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağız.

Yatak Örtüsü Takımları

Genel olarak her kız annesinin, kızlarının çeyizleri için kendi elleri ile hazırladıkları ya da annelerinden kalan bir yatak örtüsü takımı muhakkak ki bulunmaktadır. Ama günümüzde daha farklı tercihlerin ön plana çıkması sebebi ile bunları satın almak düşüncesi ön plana çıkmaktadır. Size özel çeyiz setleri arasında yatak örtüsü takımları, nevresimler, yorganlar, yastık kılıfları ve pikeleri uygun fiyata almanız mümkün olabilecektir.

elart-yatak-ortusu-modelleri
Yemek Odası Takımları

Bir gelin adayının annesinin, kızının çeyizinde muhakkak hazır bulundurduğu ürünlerden birisi de tabi ki yemek odası takımlarıdır. El emeği ürünlerin değerinin genç kızlar tarafından oldukça iyi bilinmesine rağmen birbirinden şık ürünlerden elde etmek istemelerine şaşırmamak gerekmektedir.
Özellikle son zamanlarda saten yemek örtülerinin güpürler ile buluştuğu modellerin bulunduğu setler tercih edilmektedir. Bu setler de özel masa ortası örtülerinin bulunmasının yanı sıra servis altlıkları tarzında örtülere de rastlanmaktadır. Ayrıca giderek moda olan peçete bağlayıcı modellemelerin de sete uyumlu hale getirilerek sunulması gelin adaylarının kalbini fethetmektedir.

royal-quenn-porselen-yemek-takimi
Banyo Takımları

Gelin adaylarının özellikle dikkat ettiği konulardan biri de hiç şüphesiz ki banyo eşyalarıdır. Size özel çeyiz setleri arasında, seçeneklerini rahatlıkla bulabileceğiniz banyo takımlarından birine sahip olabilirsiniz. Bornozlar, baş havluları, el ve ayak havluları ile terlik ve banyo paspasının bir arada bulunduğu bu setler, gelin adayları için hem fiyat açısından hem de banyodaki renk uyumunu sağlamak açısından tercih edilmektedir.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git