Size Özel Tasarlanmış Havlu Kenarlarınız

Çeyiz hazırlıklarına başladıysanız havlu kenarı modellerine de başladınız demektir. Bir de özel tasarım havlu kenarları var. Tabi rengi işlemesi ile size özel havlu kenarı modeli istersiniz. Bunu istemekte haklısınız tabi ki. İsim yazılı, özel tasarlanmış havlu kenarı modelleri edinmenizde mümkün.  Bunlardan iğne oyalı, mekik oyası, dantelli, kurdele nakışlı gibi birçok özel havlu kenarları tercihleriniz arasındadır.

havlu-canlı-ornekleri

Size özel havlu kenarı modellerini kendi zevkinize ve ev dekorasyonunuza göre seçebilirsiniz. Tüm havlu kenarı modelleri özenle ve titizlikle yapılır. Özel tasarlanmış havlu kenarı modelleri ise çeyizinizin olmazsa olmazı, en gözdesi olacaktır. Öyle olmalıdır da zaten değil mi? En güzeli de bu havlu kenarlarının size özel olması. Oldukça güzel, gösterişli ve şık olan özel tasarlanmış havlu kenarları zevkinize hitap ederken kullanışlı bir ürüne sahip olacaksınız. Özel tasarlanmış havlu kenarlarını kendine olduğu gibi kızınıza gelininize arkadaşlarınız için onların zevkine uygun hediye olarak yaptırma imkânı da sizin elinizde. Havlu kenarları oldukça çeşitli ve her zevke göre bulunmaktadır. Bu kıymetli eşyalara sahip olup istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Havlu-dantelleri

Hep çeyizden bahsettik. Peki, sadece çeyizde mi size özel havlu kenarı modellerini kullanabilirsiniz? Tabi ki hayır. Kına ve düğününüze gelen yakın arkadaşlarınıza o günün anısına hediye olarak yaptırmak istemez misiniz? Havlu kenarı modellerinin farklı ve sizi anımsatacak özel tasarlanmış havlu kenarı modelleri olması hiçte fena fikir değil. Ya da bebeğinizin yaş günü veya diş partisinde onun bu gününe özel tasarlattığınız havlu ve havlu kenarları çok şık ve güzel bir davet vermenizi sağlayabilir. Bu davete gelen çok özel misafirlere bu özel tasarım havlu kenarlıklı havlulardan bebeğiniz adına hediye de edebilirsiniz tabi. Anneanne, babaanne ve hatta kendinize bile. Bu güzel anlamlı günleri hatırlamak ve bu özel hediyeleri saklamak gibi huylarımız da vardır toplum olarak güzel bir durumdur bu aslında.

Havlu kenarı almaya karar verdiyseniz öncelikle özel tasarlanmış havlu kenarları modellerine bakın ve size özel tasarlanmış havlu kenarı modelleri ve havlularınız detaylarını belirlemeniz hiçin hiçbir neden kalmamış demektir. En özel havlu kenarları ile en güzel günleri karşılamanız dileğiyle.

 

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git