Sizlere Özel Örgü Bere Modelleri

Soğuk kış aylarında içimizi ısıtacak her türlü yola başvururuz. Zorlu kış şartları bizi kat kat giyinmeye yöneltse de ne tarzımızdan ne de zevkimizden ödün vermek istemeyiz. Bu nedenle kadın, erkek, çocuk hepimiz kışın kasvetinden bizi biraz olsun arınacak aksesuarlara yöneliriz. Bu aksesuarların başında da renk renk ve çeşit çeşit örgü bere gelir. Hazır berelerin sıradanlığından ve standartlığından biraz olsun arınacağımız, yaparken eğlenceli vakit geçireceğimiz, hem de soğuk havalarda ısınmamızı sağlayacak birbirinden güzel örgü modellerine ilgi duyarız. Yapması oldukça kolay ve kullandığımızda şık ve farklı görünecek örgü modelleri bayanların her zaman dikkatini çeker. Yaratıcılığınızın ve yeteneğinizin birleşeceği bu modelleri yapmaktan da kullanmaktan da oldukça keyif alacaksınız.

bebek-orgu-bere-modelleri-2016

İlk olarak ne yapmak istediğiniz kafanızda planlayarak berenizi oluşturmaya başlayın. Örgü berelerde model çeşitliliği fazla olduğundan seçmekte zorlandığınız durumlarda kafa yapınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz bereleri seçin. Beğendiğiniz ve yapımını kolay bulduğunuz herhangi bir örgü tekniğini seçerek istediğiniz tarzda berenizi örebilirsiniz. İsterseniz kafanızı saran düz bereleri, isterseniz arkadan daha dökümlü duran bereleri, isterseniz de yanlara doğru dökümlü bereleri tercih edebilirsiniz. Ördüğünüz her modele farklı motifler, desenler, ponponlar, püsküller ekleyebilir daha şık ve farklı görünümler elde edebilirsiniz. Özellikle kulaklarınızı ve boynunuzu da kışın soğuğundan korumak için berenizin kulak kısımlarını daha uzun örebilir, daha da uzatarak boynunuza atkı gibi sarabilirsiniz.

genis-orgu-bere-modelleri

Tamamen kendi hayal gücünüze ve zevkinize göre öreceğiniz berelerinizi eğlenceli ve sevimli hale getirerek genellikle bere takmaktan hoşlanmayan küçük çocuklarınıza da kolaylıkla giydirebilirsiniz. Farklı hayvan kafalarına benzetebileceğiniz, rengârenk ya da kendinden desenli iplerle öreceğiniz bereleri çocuklarınızda severek takacaktır. Berelerinizde sevdiğiniz modelleri birleştirerek daha farklı yeni modeller de tasarlayabilirsiniz. Vakit bulamayıp duş alamadığınız günlerde saçlarınız sönük ve cansızsa bu moralinizi bozmasın. Kendinize en çok yakıştırdığınız berenizi takıp saçlarınızın kötü görünümünden kurtulabilir aynı zamanda da şık ve tarz görünebilirsiniz. Bere takmayı alışkanlık haline getirmeyenlerin bile vazgeçemeyeceği modelleri yapmaya başlayarak kışlık kıyafetleriniz için birçok şık kombin seçeneği yaratabilirsiniz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git