Son Trend Örgü Modelleri

Kış aylarında en vazgeçemediğimiz bir hobi haline gelmiştir örgü örmek. Çeşitli motifler ile türlü türlü çeşit çeşit model renkler ile örgü modelleri kullanışı ve yapımı olarak da kolaylığı sayesinde trendliği ile ve maliyetini göz önünde bulunduracak olursak uygun maliyeti ile örgü örmek güzel bir hobidir. Çok sık örgü örmeyen ya da yeni başlayanlar içinde uygun örgü modellerini bulabilirsiniz. Yapılışı zevkli olduğu kadar bir o kadar da bittiğinde oldukça kullanışlıdır örgü herhangi bir eşya.

Pembe-orgu-bayan-panco-modeli

Bu yıl çok moda olan kazak boyunluk şal ve çılgın bereler dikkatinizi çekebilir. Kendinize yaptığınız gibi çeşitli modellerden sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Örgü modelleri çok çeşitliliği ile sayısızdır. Kendi zevkinize ya da sevdiklerinizin zevkine göre yapım aşamasının kolay ve zorluk derecelerine göre sizde kendiniz uygulayabilirsiniz. Sırf hediye etmekle kalmayıp örgüyü bir iş haline getirebilir para kazanabilirsiniz. En gözde modelleri internet sitelerinden ya da arkadaş çevrenizden öğrenebilirsiniz. Yapacağınız her hangi bir motifi istediğiniz şekilde ister şal ister boyunluk ya da bere tarzında kullanabilirsiniz. Kendiniz de yeni modeller üretebilir sevdiklerinizin ilk kez sizin üstünüzde görmesini sağlayabilirsiniz. Kış aylarında sizi soğuktan koruyan modeller ile hem de kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Bir açıdan da bakılacak olursa örgü örmek sizi stresten uzaklaştırıp motivasyonunuzu da arttıracaktır.

orgu-atki-bere-modelleri

Kendinizde gördüğünüz üretkenliğiniz sayesinde daha çok özgüven edinmiş olacaksınız. Bu senenin son trendleri arasında yer alan birçok modeller arasından kendinize en çok yakıştırdığınızı seçin ve hemen birini hatta bir kaçını örmeye başlayın. Modelleri seçtikten sonra renklerine karar verin ve hemen uygulamaya başlayın. Örgü örmeyi seviyorsanız eğer bu modelleri örmeden yapamayacaksınız. Sakın bu kışı örgü örmeden geçirmeyin. Siz yeni başlayanlar da örgü örmeyi çok sevecek ve bu son trend modellere bayılacaksınız.

Örgü modelleri çeşitleri ile sizi sizden alacak ve sizde örmek isteyeceksiniz. Bu son çıkan yeni modellerden birkaç tane sizde elinizde bulundurmak isteyeceksiniz. Örgü örmenin birçok faydasından biride eğlenmektir. Zamanın nasıl geçtiğini anlamasınız. Kışın sizin en yakın arkadaşlarınız şişler ve çeşitli renk renk ipler olacaktır.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git