Üç Parça Örgü Şal Modelleri

OMUZLARINIZDAKİ ZARAAFET

Bazen hafif bir esinti anında alırsınız üzerinize, bazen hırka ya da ceket niyetine omzunuza atarak çıkarsınız dışarı. Onlarca modeli olan şalları, istediğiniz zaman istediğiniz kıyafetin üzerine bu şekilde kullanabilirsiniz. Birçoğunuzun çantasında hazır bulunur bu parça gerektiğinde kullanmak için. Hem ihtiyacınızı karşılayacak hem estetik açıdan iyi görünecek bir model olmalıdır yanınızda. Siz de yanınızda bulundurmak için bir örgü şal almak istiyorsanız yahut bizzat kendiniz örmek istiyorsanız birbirinden güzel modeller sizi bekliyor:

beyaz-sal-modelleri

Soğuk bir günde yanınızda bulunmasını isteyeceğiniz modellerden biri. Fazlasıyla kalın olan ipi, sizi soğuktan korurken zarif modeli ile son derece asil görüneceksiniz. 3 parça, örgü ile birleştirilerek şal tamamlanır. Size de severek kullanması kalır.

orgu-sal-modelleri

Birbirinden güzel renk seçeneğiniz var şalınızı yapmanız için. Modeldeki gibi teninizi kusursuz gösterecek bu rengi seçip, şalınızı örmeye başlayabilirsiniz. Kenarlarına yapılan işlemelerle hareket katıp istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

TiM2JZvSokdDuQe4zZiq

Örgü şal yapılışı konusunda tecrübeli iseniz muhakkak denemeniz gereken bir model. Yaprak desenlerinin birleştirilmesi ile oluşan bu zarif modeli kullandığınızda, asaletiniz göz kamaştıracak.

Beyazın yeri hepimiz için ayrıdır. Farklı desenlerle örülen bu şal modeli, tek düğme işlener

Xs1yK09GALCRkU4iScxpek kullanımınıza sunulmuş. Son derece masum görüneceğiniz bu modeli denemenizi öneririz.

Bir şaldan ziyade kıyafet havası olan bu model, üzerindeki etnik işlemelerle son derece orijinal. Fazlasıyla teferruatlı olan bu parçada birden fazla renk, işleme ve püsküller kullanılmış. Güzel kombinlediğiniz takdirde en çok kullandığınız giysilerin arasına girmeye aday bir parça bu şal.

tGoK0VgoW8GiQdfC1DT0

Beyaz işleme, şallarda son derece şık durmakta. Kıyafetinizle de uyumluysa sizi çok güzel göstereceğini söylemek isabetli olacaktır.

orgu-sal-modeli-nasil-yapilir

4 farklı rengin kullanıldığı bu model, yine başlı başına star diyebiliriz. Fazlasıyla gösterişli ve kullanışlı olduğundan çıkarmak istemeyeceksiniz.

bayan-sal-modelleri

Bir hırkayı andıran bu şalda öne çıkan unsur, şıklığı kuşkusuz. Uç kısımlarına işlenen güpürler ile sıradan bir günde giyilmeyecek kadar özel bir parça olduğunu anlayabiliyoruz.

orguden-sal-nasil-yapilir

Beyaz üzerine yapılan çiçek işlemeleri, son derece kıvamında bir gösteriş sergilemekte. Hem şık hem sade olan bu modeli de listenize rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

Gösteriş ve abartıyı seven bayanların düşünmeden edinmeleri gereken bir ürün bu. Onlarca güpürden yapılmış çiçeklerin, işlenmesi sonucu mükemmel bir bütünlük ve görüntü yakalanmış. Üç parça örgü şal modelleri resim galerimizi inceleyebilirsiniz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git