Yeni Dantel Şömentabl Örnekleri

Dantel hayatımıza yeni giren bir parça değildir. Çok eski zamanlardan beridir yapılan ve severek kullanılan parçalardan ve ürünlerden biridir. Dantelin şıklığı ve zarifliğini birçok parçada bulmak mümkündür. El emeği ile yapılmış dantelden havlular, vitrin takımları, pikeler, oda takımları, masa örtüleri, şömentablları ve bunun gibi daha birçok model ve ürün bulunmaktadır. Her geçen gün bu ürün ve parçalara yenileri eklenmektedir. Bir zamanlar dantelin modası geçti gibi sözler kullanılmış olsa da dantel hak ettiği değere yeniden kavuşmuş evlerimizdeki ve çeyiz sandıklarımızdaki yerini özenle almayı başarmıştır.

Dantel ürünlerden biri olan şömentablların birçok modeli ve çeşidi vardır. Dantel şömentabl örnekleri arasında kare formlu olanları olduğu gibi yuvarlak, dikdörtgen ve oval formlu olanları da vardır. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir mevzudur. Siz hangi formu daha çok seviyorsanız onu tercih edebilirsiniz.

Şömentabl modelleri arasında tek renk beyaz ile yapılanları olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de vardır. Şömentablların tek parça halinde örülenleri olsa da son zamanlarda parçaların veya motiflerin birleşmesi ile oluşan modeller daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Salonlarınıza veya oturma odalarınıza şıklık katacak olan bu dantel şöemtabllar oldukça zariftir. Örmesi ilk bakışta zor gibi gözükse de dantel bilen her bayanın rahatlıkla örebileceği kolaylıktadır.

En yeni dantel şömetabl örnekleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilir ve karar verebilirsiniz. Birbirinden farklı ve şık modeller arasından dilediğinizi seçerek istediğiniz renkte örmeye başlayabilirsiniz. Önceden danteller tek beyaz renk ile örülmekte idi. Ancak günümüzde renkli iplikler ile örülen modeller de ön plana çıkmaya başlamıştır. Ayrı bir havası ve şıklığı olan bu renkli modelleri de tercih edebilirsiniz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git