Yeni Evlenenler İçin Çeyiz Seti

YENİ EVLENENLER İÇİN ÇEYİZ SETİ

Evlenmek, yeni ev kurmak heyecanlı bir o kadar da telaşlı bir süreçtir. Kız tarafının hazırladığı çeyizler teferruatlı olup birçok ihtiyacı içinde barındırmaktadır. Neredeyse bütün ev ihtiyaçlarını, mutfak gereçlerini, kız tarafı çeyizinde getirir. Tabi bu yöreden yöreye de farklılık gösterir. Fakat neredeyse her yörede de kız çeyizi hemen hemen aynı olur. Yeni evlenenlerin evlerinde her zaman kullanacakları eşyalar günümüzde göz kamaştırıyor.

ceyiz-seti-modelleri

Çeyiz mağazalarında yüzlerce çeşit setler, takımlar her zevke, tarza ve bütçeye uygun. Markaların tasarımcıları tarafından, yeni evlenenler için çeyiz setleri modaya uygun tasarımlanıyor. Tüm bu moda akımının içerisinde hiç modası geçmeyen parçalarda var. Markaların yıllardır ürettiği sade ve özel tasarımlar her daim dikkat çekici ve moda.

yatak-odasi-takimi-ceyiz-seti

Düğün hazırlıkları için yapılacak alışverişlerin en başında tabi ki çeyiz setleri geliyor. Tercihe göre set almak istemeyip, her şeyi ayrı ayrı takımlar halinde alanlarda var. Kimileri ise içerisinde her şeyin olduğu setleri tercih ediyor. Tencere seti, çatal bıçak seti, yemek takımı ve kahvaltı takımının olduğu setler fiyat olarak daha az maliyetli oluyor.

tencere-ceyyiz-seti

Hepsini bir arada alabileceğiniz bu setler, seçim yaparken ki kararsızlığınızı da bir nebze olsun azaltacaktır. Markaların oluşturduğu yeni evlenenler için çeyiz setleri birçok ihtiyacı içinde barındıracak paketler halinde hazırlanıyor. Bu şekildeki setler fiyat anlamında da daha uygun oluyor. Birbirinden farklı paketler arasından seçim yaparak en çok içinize sinen çeyiz setini almanız mümkün.

banyo-ceyiz-seti-modelleri

Tüm bunların yanı sıra, çeyiz setlerinde yatak setleri de bulunmaktadır. Tekstil ürünleri için oluşturulan yeni evlenenler için çeyiz setleri oldukça popüler. Yatak örtüsünden, nevresimine, pike takımına kadar tüm ihtiyaçların bir pakette buluştuğu setler, gelin adaylarının tercihleri arasında oluyor. Yeni evlenenler yatak odası için gerekli olan parçaları uyumlu olması için set halinde alıyor. Bu setlerin yanında ayrı ayrı da alabileceğiniz örtüler, nevresim takımları ve pike takımları da mevcut. Tekstil markaları her geçen yıl değişen modaya uygun ürünler çıkarıp, piyasaya sürüyor. Farklı desen ve renkleri ile dikkat çeken setler gelin adayları için en idealleri.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git