Yeni Sezonun Bebek Örgü Ürünleri

Örgü örmek pek çok insan için bir kişisel tedavi niteliğindedir. Örgü örerek hem yaşadıkları duygu yoğunlukları ile başa çıkma yöntemlerini bulan bayanlar olduğu gibi hem de elde ettikleri ürünler sayesinde mutluluğu yaşayan bayanlar da bulunmaktadır. Örgü işleri ile ilgilenen bayanların, belki kendi çocukları için belki de etraflarındaki bebekler için örgü ördükleri sıklıkla gözlemlenmektedir. Yeni sezonun bebek örgü ürünleri bu doğrultuda ilerleyen bayanlar için oldukça aydınlatıcı nitelikte olabileceği gibi bu senenin bebek modasını da yansıtır nitelikte olacaktır.

orguler-bebek-2016-2018

Bebek Battaniyeleri

Bebekler için örgü ürünleri düşünüldüğünde ilk tercih edilecekler arasında battaniyeler gelmektedir. Doğum hazırlığında olan anne adaylarının ya da yakın çevresinde yeni doğmuş bebeği olan kişilerin en çok kullandıkları ürünler olan battaniyelerde ki çeşitlilik bu sene üst sıralardadır. Battaniye örgüsü ile ilgilenenlerin dikkat etmesi gereken nokta renkli kullanımlara bu sezon daha çok ağırlık verilmiş olmasıdır. Ayrıca battaniyelerin belirli yerlerine küçük işlemeler ile süsler de tercih edilebilmektedir.

Yelek ve Hırkalar Bebekler İçin Vazgeçilmez

Örgü örerek bebeklere ürün çıkarmak istendiğinde ilk sıralarda yer alan ürünler arasında yelek ve hırkalar gelmektedir. Yeni sezonun bebek örgü ürünleri arasında özellikle hırkalar konusunda oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Hem kız hem de erkek bebekler için hazırlanabilecek birbirinden güzel hırka modelleri arasından isteğe uygun olarak bir tanesinin seçilerek uygulanması oldukça keyifli olacaktır. Özellikle iki farklı modelin harmanlanması ile hazırlanan hırkaların bu sezon daha çok gözde olduğu bilinmektedir.

bebek-orguleri-2016-2017

Bebek yelekleri söz konusu olduğunda ise bu sezon biraz daha ayrıntıya dikkat edilmektedir. Modelin ajurlu olmasına dikkat edilerek o kısımlara küçük süsler yapılması, yelek tamamlandığında oldukça göz alıcı durmaktadır.

Kız Bebekler İçin Elbiseler

Yeni sezonun bebek örgü ürünleri arasında kız bebekler için hazırlanabilecek elbise modelleri de bulunmaktadır. Bu sezon genel olarak askılı elbise modellerinin uygulanmasının tercih edildiği görülmektedir. Ayrıca renkli ve katlı olarak tasarlanan etek kısımları da hem annelerin çocukları için tercih ettikleri arasında iken hem de modeli hazırlayan kişiler için de keyif verici olmaktadır.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yeni Sezonun Bebek Örgü Ürünleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Başak Örgücü dedi ki:

    bu tarifleri nereden buluyorsunuz gerçekten harika ya.

Sayfa başına git