Zigzag Örgü Modeli Yapımı

Evet hanımlar , hepinize merhaba… Sizlere hergün elimizden geldiğince yeni örgü modelleri ve anlatımlar aktamaya çalışıyoruz. Örgüye merakı olan ev hanımlarımız olsun, veya işinden, gücünden sıkılıp kafa dağıtmak için kendisini örgüye adıyan, çalışan hanımlarımıza hitap eden çok güzel paylaşımlarla örgü sevdamıza tam gazıyla devam ediyoruz.

Bugün ise sizlere zigzag örgü modeli yapımı ve anlatımı konusunu paylaşacağız. Suzan hobi kanalından paylaştığımız anlatımlı video ile, hem daha iyi anlayabilecek, hem de tekrar tekrar izleyebileceksiniz. Şimdi zigzag örgü modeli yapımı ve detaylarına geçelim.

ZİGZAG ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VE ANLATIMI

Zigzag örgü modeli ile örgü kazaklar, örgü yelekler, örgü atkılar, örgü şapkalar ve aklınıza gelecek birçok şey uygulayabiliriz. Sizler için videolu zigzag örgü modelinin yapılışını Suzan Hobi youtube kanalından alıntı olarak paylaşıyoruz. Umarım sizlerde bu videoyu izledikten sonra, kendinize ve sevdiklerinize bir birinden güzel örgüler yaparsınız. Sözü daha fazla uzatmadan zigzag örgü modeli ve yapımını anlatan videoyu paylaşalım…

Hepinize iyi seyirler, örgü dolu güzel günler dilerim.

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git