El Örgüsü Çocuk Tokaları Ve Süsleri

Çocuk süsleri ve aksesuarları için el örgüsü çocuk tokaları ve süsleri adlı paylaşımda bulunacağız. Bu örgü örnekleri ile normal bir toka ya da saç aksesuarlarını nasıl güzelleştirebileceğinizi göreceksiniz. Galeri bölümü bu kullanım için birçok seçenek sunacaktır.

En sık tercih edilen motifler ise; papatya, çiçek, yaprak motiflere yer veriliyor. Bu süslemeleri tel, sade toka üstlerine kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda çiçek ya da şapka şekilli motifler de yapmanız mümkün. Bu motiflerin sağlam ve kalıcı olmasını arzu ediyorsanız; penye ipliklerden yararlanmanız mümkün. Aynı zamanda yün ve pamuk ipliklerden de birbirinden güzel ve şık örnekler oluşturacaktır. Tek renk kullanımlar dışında birden fazla rengi aynı anda kullanabilmeniz de mümkün.

El örgüsü toka ve süslemeler için evde arta kalan yünleri değerlendirmek de mümkün. Mevsime uygun çocuk patikleri ve bantları da aynı zamanda takım oluşturmanıza vesile olacaktır.  El örgüsü çocuk tokaları piyasa da bulmak mümkün ancak örmek ve uygulamak daha keyifli olacaktır. El emeği göz nuru el işi sanatını farklı alanlarda kullanmak sizlerin yaratıcılığını tetikleyecektir. Özel günler ve davetler, törenler için de çocukların kıyafetlerine ya da kostümlerine uygun stiller ve tokalar oluşturmanız mümkündür. Arzu edenler, abiye kullanımlar için de bu farklı ve stil motifleri yapabilirler.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git