Örgü Çocuk Panço Modelleri

Pek çok anne çocukları için kendi hazırladıkları kıyafetlerden hoşnuttur. Hem sağlıklı ve kaliteli ürünler ortaya çıkar. Hem de çocuğun vücut ölçülerine göre kıyafetler ortaya çıkar. Örgü çocuk panço modelleri ile ilgili bilgiler paylaşacağız.

al-isi-pancolar-orun

Özellikle bahar ve kış aylarında genellikle bebeklere hazırlanan örgü çocuk panço modelleri için örnek verebiliriz. Çünkü örgülerden oluşması hem onların sıcacık hissi duymalarına neden olacağı gibi süslemelerinde şirin detayların kullanılması sonucunda adeta bebeklerin üzerinde hoş bir görünüm elde edilir.

orgu-panco-modelleri

Ayrıca bu el örgü çocuk panço modelleri el emeği örgüden oluşması sebebi ile sizler bebeğiniz adına en uygun stili ve tarzı seçebilecek ve onların daha hoş şıklık içerisinde olmasına olanak sağlayacaksınız.

orgu-isi-pancolar

Annelerin en çok dikkat ettikleri konulardan biriside yünlerin kız veya erkek bebeklere hitap edecek şekilde olmasıdır. Bu sebeple üretici firmalar artık hem kız çocuklarına hem de erkek çocuklarına yönelik renkler oluşturuyorlar.

orgu-panco

Malum herkesin gözünde pembeler kız bebeklere, maviler ise erkek bebeklere ayrılmış olarak görülüyor. Ama bazı renkler vardır ki her ikisine muhteşem şekilde hitap etmeyi başardığı gibi yapılan motifler ve verilen tarzlarda kusursuz olmasına imkân yaratmaktadır. Bu yüzden de eminim pek çok anne örgü iplikleri seçiminde bu gibi hususlara dikkat ediyordur.

panco-modelleri-icin

Özellikle kız bebekler için yapılan örgü çocuk panço modelleri, renkli ve gösterişli modellerde örgüler tercih edilmiştir. Mesela çiçekli ve geometrik desenli motifler ile zenginleştirilen bebek pançosunun uç kısımlarına oldukça fazla ve uzunca saçaklar, püsküller gözle görülür çoklukta ilave edilmiştir.

panco-orme

Bunların yanı sıra ise kız bebeklerin stilleri daha farklı tarz teşkil etmesinden dolayı bazen de simli iplikler, desenli yünlerle örgüler daha mükemmel bir görünüm almaktadır.

orgu-panco-orme

Eğer sadece düz örgüden modelleri, çocuğunuza düşünüyorsanız bunlara desen kazandırmak için akıllı iplikleri tercih edebilirsiniz. Çünkü bu akıllı ipliklerin kullanılması sonucunda hiç motife veya daha farklı örgü çeşitlerine ihtiyaç duymanıza gerek kalmadan bebek pançolarını sadece düz örgü ile yapmanız yeterli olacaktır.

el-isi-panco

Akıllı yünlerin en büyük artısı ise rengarenk modellerin sizlere sunmasıdır. Ayrıca bu modelleri isterseniz kapüşonlu yapabilir isterseniz sade güzelliği ile örebilirsiniz.

orgu-pancolar

Böylece çocuğunuz için hem bir şeyler yapmış olmanın huzurunu duyacaksınız, hem de yeteneğinizi geliştireceksiniz.

orgu-panco-yap

 

 

 

 

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git